Протокол результатів в подолані 100 метрової смуги з перешкодами
МІСЦЕ НАГР N ПРІЗВИЩЕ,ІМ'Я

ТА ПО БАТЬКОВІ

РІК

НАР

НАЙМЕНУВАННЯ

КОМАНДИ

ЧАС,c ОЧКИ РОЗРЯД
перша

спроба

друга

спроба

кращий До Після
1 231 Сафатюк Юрій 1978 Волинська 16.17 15.78 15.78 2576.00 МСМК МС
2 252 Нечко Василь 1983 Черкаська 16.35 15.90 15.90 2453.00 МСМК МС
3 63 Андрійчук Олександр 1988 ЛДУ БЖД 15.96 0.00 15.96 2393.00 МС МС
4 54 Єсипенко Денис 1985 Луганська 0.00 15.96 15.96 2393.00 МС МС
5 264 Хаюк Анатолій 1979 Київська 15.98 0.00 15.98 2374.00 МС МС
6 72 Бельченко Євген 1982 Одеська 16.06 0.00 16.06 2298.00 МСМК МС
7 121 Присяженко Андрій 1984 Миколаївська 0.00 16.17 16.17 2197.00 МС МС
8 123 Моісеєнко Сергій 1980 Миколаївська 16.55 16.21 16.21 2161.00 МС МС
9 235 Негодюк Сергій 1981 Волинська 17.03 16.28 16.28 2100.00 МС МС
10 261 Куцевіл Павло 1982 Київська 21.83 16.28 16.28 2100.00 МС МС
11 304 Кавецький Євген 1988 АПБ 18.62 16.32 16.32 2066.00 КМС МС
12 71 Бабенко Анатолій 1981 Одеська 20.14 16.34 16.34 2050.00 МС МС
13 173 Метик Святослав 1982 Львівська 16.44 16.38 16.38 2016.00 МС МС
14 305 Лютенко Дмитро 1987 АПБ 16.53 16.43 16.43 1976.00 МС МС
15 23 Паршенко Володимир 1980 АР Крим 17.41 16.46 16.46 1952.00 МС МС
16 76 Сагайдачний Олекс. 1986 Одеська 16.86 16.48 16.48 1936.00 МС МС
17 223 Сідненко Іван 1979 Дніпропетровська 16.92 16.48 16.48 1936.00 МС МС
18 221 Кліменко В'ячеслав 1977 Дніпропетровська 16.98 16.49 16.49 1928.00 МС МС
19 32 Баран Олександр 1983 м. Києв 16.51 0.00 16.51 1912.00 МС КМС
20 301 Ватолін Андрій 1988 АПБ 16.59 0.00 16.59 1851.00 МС КМС
21 21 Карпов Олександр 1984 АР Крим 16.63 0.00 16.63 1821.00 МС КМС
22 193 Потребко Сергій 1987 Тернопільська 16.68 16.64 16.64 1813.00 МС КМС
23 24 Мальчиков Андрій 1984 АР Крим 16.64 0.00 16.64 1813.00 КМС КМС
24 53 Кудряшов Володимир 1977 Луганська 16.92 16.67 16.67 1791.00 МС КМС
25 61 Борсук Віталій 1979 ЛДУ БЖД 16.67 0.00 16.67 1791.00 МС КМС
26 22 Трофимов Дмитро 1982 АР Крим 17.24 16.70 16.70 1770.00 МС КМС
27 36 Турчин Олександр 1983 м. Києв 17.31 16.71 16.71 1762.00 МС КМС
28 127 Нижник Віталій 1984 Миколаївська 17.12 16.74 16.74 1741.00 КМС КМС
29 302 Смирнов Костянтин 1988 АПБ 0.00 16.74 16.74 1741.00 КМС КМС
30 155 Лукащук Сергій 1988 Хмельницька 16.77 0.00 16.77 1720.00 I КМС
31 124 Нестеренко Сергій 1985 Миколаївська 16.78 0.00 16.78 1713.00 КМС КМС
32 225 Мурчич Олег 1986 Дніпропетровська 16.79 0.00 16.79 1706.00 МС КМС
33 232 Дудік Віталій 1983 Волинська 16.86 21.06 16.86 1658.00 МС КМС
34 62 Кочетов Євген 1984 ЛДУ БЖД 17.23 16.87 16.87 1651.00 МС КМС
35 253 Таран Ігор 1984 Черкаська 19.96 16.87 16.87 1651.00 МС КМС
0 78 Ткач Сергій (ос) 1983 Одеська 0.00 16.88 16.88 1644.00 МС КМС
36 267 Гейко Володимир 1986 Київська 17.30 16.89 16.89 1638.00 КМС КМС
37 12 Мартинов Євгеній 1986 Харківська 21.13 16.91 16.91 1624.00 КМС КМС
38 262 Горбоконь Сергій 1978 Київська 16.91 0.00 16.91 1624.00 МС КМС
39 35 Сергієнко Афанасій 1975 м. Києв 16.93 0.00 16.93 1611.00 МС КМС
40 73 Берднік Олексій 1977 Одеська 16.94 0.00 16.94 1604.00 МС КМС
41 263 Косенко Руслан 1979 Київська 17.64 16.95 16.95 1598.00 МСМК КМС
42 15 Сміщук Сергій 1983 Харківська 16.96 0.00 16.96 1591.00 КМС КМС
43 64 Абрамчук Петро 1988 ЛДУ БЖД 17.12 16.97 16.97 1585.00 КМС КМС
44 163 Романський Сергій 1987 УЦЗ 17.83 16.97 16.97 1585.00 КМС КМС
45 256 Вороний Ігор 1986 Черкаська 16.97 0.00 16.97 1585.00 КМС КМС
46 266 Дудка Володимир 1984 Київська 22.42 17.04 17.04 1540.00 МС КМС
47 16 Рущак Іван 1981 Харківська 19.28 17.05 17.05 1534.00 МС КМС
48 306 Білька Іван 1988 АПБ 17.07 17.22 17.07 1522.00 КМС КМС
49 122 Тужиков Олексій 1983 Миколаївська 17.08 0.00 17.08 1515.00 МС КМС
50 141 Падалко Роман 1985 Донецька 20.48 17.11 17.11 1497.00 КМС КМС
51 165 Бевз Віталій 1989 УЦЗ 17.11 0.00 17.11 1497.00 КМС КМС
52 222 Половінка Володимир 1978 Дніпропетровська 17.11 0.00 17.11 1497.00 МС КМС
53 176 Маковецький Микола 1986 Львівська 17.13 0.00 17.13 1485.00 КМС КМС
54 175 Панів Ярослав 1984 Львівська 20.52 17.16 17.16 1467.00 I КМС
55 74 Зуб Микола 1983 Одеська 17.20 18.54 17.20 1443.00 МС КМС
56 137 Безбородов Генадій 1980 Запорізька 17.37 17.26 17.26 1408.00 КМС КМС
57 133 Недбайло Сергій 1979 Запорізька 17.26 18.08 17.26 1408.00 КМС КМС
58 233 Чуруксаєв Ігор 1981 Волинська 17.26 0.00 17.26 1408.00 МС КМС
59 215 Зігрюк Віктор 1983 Чернівецька 18.10 17.29 17.29 1391.00 I КМС
60 251 Федоренко Максим 1978 Черкаська 17.30 0.00 17.30 1385.00 МС КМС
61 125 Жур Петро 1979 Миколаївська 17.33 0.00 17.33 1368.00 МС КМС
62 254 Фатенко Микола 1984 Черкаська 18.31 17.35 17.35 1357.00 КМС КМС
63 303 Новгородченко Віт. 1988 АПБ 17.35 0.00 17.35 1357.00 МС КМС
64 192 Бера Руслан 1979 Тернопільська 17.80 17.36 17.36 1352.00 МС КМС
65 66 Комар Іван 1988 ЛДУ БЖД 0.00 17.37 17.37 1346.00 КМС КМС
66 294 Пашолок Ігор 1985 Житомирська 19.96 17.40 17.40 1330.00 КМС КМС
67 135 Мед Микола 1986 Запорізька 17.92 17.41 17.41 1324.00 КМС I
68 14 Носачов Олексій 1984 Харківська 20.11 17.42 17.42 1319.00 МС I
69 55 Мірошник Андрій 1990 Луганська 17.43 17.73 17.43 1314.00 I I
70 166 Пивоваров Олександр 1990 УЦЗ 20.36 17.44 17.44 1308.00 КМС I
71 185 Глодік Сергій 1985 м. Севастополь 18.44 17.45 17.45 1303.00 КМС I
72 234 Левчук Віктор 1980 Волинська 17.52 0.00 17.52 1266.00 МС I
73 224 Корінний Сергій 1981 Дніпропетровська 17.88 17.53 17.53 1261.00 КМС I
74 31 Булах Сергій 1977 м. Києв 17.66 17.56 17.56 1246.00 МС I
75 136 Білий Дмітро О. 1980 Запорізька 17.57 0.00 17.57 1241.00 КМС I
0 167 Снітко Дмітро (ос) 1988 УЦЗ 17.58 0.00 17.58 1236.00 I I
76 201 Стручалін Олексій 1976 Вінницька 17.94 17.61 17.61 1221.00 КМС I
77 172 Стрільбицький А.С. 1980 Львівська 18.49 17.64 17.64 1206.00 МС I
78 312 Руденко Ігор 1984 Полтавська 0.00 17.64 17.64 1206.00 КМС I
79 26 Мінін Сергій 1979 АР Крим 17.94 17.66 17.66 1196.00 КМС I
80 51 Дахненко Костянтин 1981 Луганська 17.66 0.00 17.66 1196.00 КМС I
81 112 Ткаліченко Олександр 1984 Кіровоградська 17.77 17.67 17.67 1191.00 КМС I
82 84 Ткачук Василь 1988 ВВПУЦЗ 20.65 17.67 17.67 1191.00 I I
83 242 Апостолюк Володимир 1983 Івано-Франковська 17.69 0.00 17.69 1181.00 КМС I
84 134 Щербань Олександр 1981 Запорізька 18.13 17.71 17.71 1172.00 КМС I
85 236 Поліщук Андрій 1984 Волинська 17.72 0.00 17.72 1167.00 МС I
86 226 Блажко Анатолій 1989 Дніпропетровська 19.38 17.74 17.74 1158.00 I I
87 52 Пашаєв Руслан 1981 Луганська 17.76 0.00 17.76 1148.00 КМС I
88 95 Скупський Владислав 1977 Сумська 18.21 17.79 17.79 1134.00 МС I
89 272 Рябоконь Дмитро 1990 Закарпатська 0.00 17.80 17.80 1130.00 I I
90 171 Форостюк Олександр 1979 Львівська 17.83 0.00 17.83 1116.00 МС I
91 142 Аллянов Олексій 1980 Донецька 17.88 0.00 17.88 1093.00 КМС I
92 246 Петрук Павло 1990 Івано-Франковська 17.88 0.00 17.88 1093.00 I I
93 114 Швець Сергій 1985 Кіровоградська 18.92 17.92 17.92 1076.00 КМС I
94 315 Зубань Дмитро 1985 Полтавська 17.99 0.00 17.99 1045.00 I I
95 295 Железницький С. 1990 Житомирська 18.01 0.00 18.01 1037.00 I I
96 33 Дагіль Ігор 1977 м. Києв 0.00 18.02 18.02 1033.00 МСМК I
0 168 Єрмейчук Євген (ос) 1989 УЦЗ 0.00 18.02 18.02 1033.00 I I
97 11 Бушуєв Олександр 1986 Харківська 0.00 18.03 18.03 1028.00 МС I
0 126 Шерстюк Андр. (ос) 1978 Миколаївська 18.04 0.00 18.04 1024.00 МС I
98 104 Ломтатідзе Роман 1991 Рівненська 19.82 18.05 18.05 1020.00 I I
99 241 Грузін Сергій 1976 Івано-Франковська 20.13 18.05 18.05 1020.00 КМС I
100 144 Кравченко Павло 1980 Донецька 18.06 0.00 18.06 1016.00 КМС I
101 196 Каплун Тарас 1983 Тернопільська 0.00 18.09 18.09 1004.00 I I
102 314 Дорошенко Роман 1988 Полтавська 18.11 0.00 18.11 995.00 I I
103 214 Чикурда Владислав 1978 Чернівецька 0.00 18.13 18.13 987.00 КМС I
104 43 Кравченко Сергій 1982 Чернігівська 18.75 18.14 18.14 983.00 КМС I
105 101 Політика Ігор 1982 Рівненська 18.66 18.17 18.17 971.00 КМС I
106 145 Кір'ян Іван 1984 Донецька 0.00 18.17 18.17 971.00 КМС I
107 106 Тхорук Роман 1991 Рівненська 18.22 19.33 18.22 952.00 I I
108 293 Вдовіченко Олег 1979 Житомирська 21.31 18.29 18.29 925.00 КМС I
109 103 Чирук Олексій 1990 Рівненська 0.00 18.29 18.29 925.00 I I
110 311 Гординський Дмитро 1984 Полтавська 18.30 0.00 18.30 921.00 I I
111 91 Синицин Андрій 1978 Сумська 20.31 18.31 18.31 917.00 КМС I
112 111 Смаглюк Сергій 1981 Кіровоградська 0.00 18.32 18.32 914.00 КМС I
113 45 Сидоренко Олександр 1982 Чернігівська 18.36 18.46 18.36 899.00 КМС I
114 206 Мазуренко Сергій 1987 Вінницька 18.42 19.81 18.42 877.00 I I
115 161 Думанов Антон 1986 УЦЗ 18.43 0.00 18.43 874.00 КМС I
116 156 Качан Віктор 1979 Хмельницька 18.75 18.45 18.45 866.00 I I
117 162 Вискуб Віталій 1985 УЦЗ 18.46 0.00 18.46 863.00 КМС I
118 94 Каплін Роман 1975 Сумська 19.19 18.48 18.48 856.00 КМС I
119 102 Заверуха Віктор 1983 Рівненська 18.49 0.00 18.49 852.00 КМС I
120 115 Владов Костянтин 1989 Кіровоградська 18.52 18.59 18.52 842.00 КМС I
121 182 Ходоровський Є.В 1987 м. Севастополь 18.98 18.52 18.52 842.00 КМС I
122 143 Промський Олекс. 1981 Донецька 19.77 18.53 18.53 839.00 КМС I
123 46 Биховець Дмитро 1982 Чернігівська 18.55 0.00 18.55 832.00 КМС I
124 57 Міхеєв Артем 1988 Луганська 18.57 0.00 18.57 825.00 I I
125 296 Демидюк Валерий 1988 Житомирська 18.57 0.00 18.57 825.00 I
126 83 Сахно Іван 1988 ВВПУЦЗ 18.83 18.58 18.58 822.00 I I
0 56 Парсанов Владис (ос) 1987 Луганська 18.59 0.00 18.59 818.00 I I
127 316 Бідах Руслан 1986 Полтавська 18.62 20.35 18.62 808.00 I II
128 154 Юрчук Ііван 1985 Хмельницька 20.02 18.63 18.63 805.00 I II
129 191 Пашкевич Олександр 1979 Тернопільська 19.12 18.64 18.64 802.00 МС II
130 202 Кравчик Руслан 1975 Вінницька 19.61 18.66 18.66 795.00 I II
131 281 Сокол Яніс 1989 Херсонска 18.95 18.68 18.68 789.00 I II
132 186 Алексеев Іван 1982 м. Севастополь 18.69 0.00 18.69 786.00 КМС II
0 116 Кобзавщук О.О.(ос) 1989 Кіровоградська 18.90 18.74 18.74 770.00 I II
133 213 Городинський О.І. 1980 Чернівецька 18.75 18.79 18.75 767.00 КМС II
134 286 Несторенко Сергій 1989 Херсонска 0.00 18.77 18.77 760.00 I II
135 113 Турецький Ігор 1980 Кіровоградська 18.82 0.00 18.82 745.00 КМС II
136 153 Кремінський Вадім 1988 Хмельницька 19.12 18.85 18.85 736.00 I II
137 271 Круцей Василь 1977 Закарпатська 18.86 20.83 18.86 733.00 КМС II
138 285 Чистяков Євген 1984 Херсонска 19.10 18.88 18.88 727.00 I II
139 243 Варик Олег 1980 Івано-Франковська 18.98 19.00 18.98 698.00 КМС II
140 205 Іщенко Володимир 1977 Вінницька 19.21 19.00 19.00 692.00 I II
141 42 Міщенко Сергій 1978 Чернігівська 0.00 19.03 19.03 684.00 КМС III
142 152 Головко Руслан 1983 Хмельницька 19.04 19.33 19.04 681.00 I III
143 292 Камінчук Олександ 1971 Житомирська 19.08 20.84 19.08 670.00 МС III
144 34 Заїка Петро 1979 м. Києв 19.17 0.00 19.17 646.00 МСМК III
145 291 Носок Олександр 1975 Житомирська 19.19 20.43 19.19 641.00 МС III
146 216 Когут Іван 1987 Чернівецька 19.21 0.00 19.21 635.00 III
147 86 Кудлай Ігор 1989 ВВПУЦЗ 19.24 0.00 19.24 628.00 I III
148 41 Синявський Андрій 1975 Чернігівська 19.24 0.00 19.24 628.00 КМС III
149 283 Кальницький Андрій 1981 Херсонска 0.00 19.28 19.28 618.00 КМС III
150 82 Курячий Богдан 1988 ВВПУЦЗ 19.31 21.39 19.31 610.00 I III
151 211 Меленчук Сергій 1983 Чернівецька 20.97 19.33 19.33 605.00 КМС III
152 181 Мамонов Олексій 1980 м. Севастополь 19.44 0.00 19.44 579.00 КМС III
153 204 Савчук Віталій 1986 Вінницька 19.45 0.00 19.45 576.00 I III
154 105 Кравчук Віктор 1981 Рівненська 24.83 19.52 19.52 560.00 I III
155 92 Каплін Сергій 1975 Сумська 19.55 19.87 19.55 553.00 МС III
0 37 Армістов Олег (ос) 1988 м. Києв 19.58 0.00 19.58 546.00 КМС III
156 195 Мнюх Ігор 1984 Тернопільська 19.59 0.00 19.59 544.00 II III
157 276 Януш Ігор 1988 Закарпатська 0.00 19.79 19.79 502.00 I III
158 184 Паламар Сергій 1986 м. Севастополь 0.00 19.83 19.83 493.00 КМС
159 44 Бистревський Олек 1978 Чернігівська 0.00 19.94 19.94 472.00 КМС
160 65 Присяженко Сергій 1990 ЛДУ БЖД 0.00 19.96 19.96 468.00 КМС
161 85 Касанчук Богдан 1989 ВВПУЦЗ 20.16 0.00 20.16 431.00 I
162 282 Артеха Ігор 1980 Херсонска 20.17 0.00 20.17 429.00 КМС
163 183 Шевчун Ілля 1984 м. Севастополь 20.25 0.00 20.25 416.00 КМС
164 277 Януш Олег 1988 Закарпатська 20.47 0.00 20.47 380.00 I
165 81 Жук Олександр 1975 ВВПУЦЗ 20.62 0.00 20.62 357.00 КМС
166 245 Ковалюк Микола 1973 Івано-Франковська 20.69 0.00 20.69 347.00 МС
167 275 Шеховцов Олександр 1984 Закарпатська 20.79 0.00 20.79 333.00 I
168 194 Медвідь Андрій 1989 Тернопільська 20.82 0.00 20.82 329.00 I
169 25 Карпенко Андрій 1985 АР Крим 21.35 0.00 21.35 265.00 КМС
170 151 Костишен Артур 1987 Хмельницька 21.39 24.53 21.39 261.00 I
171 96 Молодика Іван 1980 Сумська 0.00 21.56 21.56 244.00 МС
0 117 Раковський Антон 1987 Кіровоградська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 212 Овачук Іван 1981 Чернівецька 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 244 Матрофайло Микола 1981 Івано-Франковська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 131 Волковський Роман 1973 Запорізька 0.00 0.00 0.00 0.00 МС
0 146 Ярославцев Мікола 1981 Донецька 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 203 Ламакін Олександр 1983 Вінницька 0.00 0.00 0.00 0.00 I
0 313 Биховий Роман 1986 Полтавська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 77 Ткач Олександр 1983 Одеська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 93 Будік Андрій 1978 Сумська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 13 Колчанов Віталій 1984 Харківська 0.00 0.00 0.00 0.00 МС
0 164 Мацюця Олександр 1988 УЦЗ 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 273 Ліснічий Ярослав 1990 Закарпатська 0.00 0.00 0.00 0.00 I
0 174 Голова Назар 1980 Львівська 0.00 0.00 0.00 0.00 I
0 284 Філін Олексій 1982 Херсонска 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 132 Гладкий Андрій (ос) 1969 Запорізька 0.00 0.00 0.00 0.00 МС
0 237 Салатюк Юрій (ос) 1979 Волинська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 265 Пилипенко О.В. (ос) 1979 Київська 0.00 0.00 0.00 0.00 МС
0 147 Богославський О.Г(ос 1988 Донецька 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 68 Угрич-Требинський О. 1988 ЛДУ БЖД 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 307 Пивоваренко О.С. (ос 1988 АПБ 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 128 Горностаєв В.А. (ос) 1980 Миколаївська 0.00 0.00 0.00 0.00 КМС
0 255 Новгородченко Ігор 1983 Черкаська 0.00 0.00 0.00 0.00 МСМК